Back Elementary School |
Annette Medina |
Bradfield Elementary School |
Patricia Kehoe |
Bullock Elementary School |
Lily Dominguez |
Naaman Forest High School |
Dawn Warnsley |
Caldwell Elementary School |
Natali Legeros |
Classical Center at Vial Elementary School |
Daberechi Okafor |
Cisneros Prekindergarten School |
Veronica Clack |
Lakeview Centennial High School |
Mark Freeman |
Club Hill Elementary School |
Leila Toribio |
Garland High School |
Nici Altieri |
Coyle Middle School |
James Johnson |
Daugherty Elementary School |
Kathy Piland |
Garland High School |
Jennifer Fegraeus |
Garland High School |
Chris Thomas |
Giddens-Steadham Elementary School |
Lataisha Stinnette |
Gilbreath-Reed Career and Technical Center |
James McKee |
GISD Alternative Education Center |
Tucker Douglas |
Golden Meadows Elementary School |
Vanessa Huff |
Handley Elementary School |
Christa Hicks |
Heather Glen Elementary School |
Delcin Wells |
Herfurth Elementary School |
Leah Martinez |
Lakeview Centennial High School |
Toshma Thomas Carter |
Houston Middle School |
Rosheeka Johnson |
Hudson Middle School |
Barbara Figarelli |
Jackson Technology Center for Math & Science |
Samantha Burt |
Jackson Technology Center for Math & Science |
Lester Hampton |
Northlake Elementary School |
Letty Arthur |
Kimberlin Academy for Excellence |
Elizabeth Murdoch |
Lakeview Centennial High School |
Marquis McClean |
Liberty Grove Elementary School |
Alicia Marshall |
Naaman Forest High School |
David Guzman |
Naaman Forest High School |
Karen Gipson |
North Garland High School |
Carol Goff |
South Garland High School |
Ralph Mills |
Park Crest Elementary School |
Jocelyn Charbonneau |
Roach Elementary School |
Danitza Rivera |
Rowlett High School |
Kimberly Thomas |
Rowlett High School |
Jena Montgomery |
Rowlett High School |
Rhonda Williams |
Sachse High School |
LaNetra Fuller |
Sachse High School |
Amber Holomshek |
GISD Alternative Education Center |
Javier Pena |
Sellers Middle School |
Tamara Coleman |
Shorehaven Elementary School |
Ashley Arias |
South Garland High School |
Roman Alexander |
Sachse High School |
Adam Varrassi |
South Garland High School |
Jessica Hill |
Southgate Elementary School |
Meredith Neatherlin |
Spring Creek Elementary School |
Paige Stricklin |
Stephens Elementary School |
Denise Campbell |
Walnut Glen Academy for Excellence |
Dr. Tim Brown |
Austin Academy for Excellence |
Austin Aeschbacher |
Bussey Middle School |
Trey Scott |
Bussey Middle School |
William Knuckles |
Carver Elementary School |
Maria Muriel |
Classical Center at Brandenburg Middle School |
Kristy Nolan |
Cooper Elementary School |
Melanie Gilson |
Garland High School |
Sherita Rischer |
Hillside Academy for Excellence |
Faviola Pena |
Houston Middle School |
Angela Haskins |
Hudson Middle School |
Laketa Graham |
Jackson Technology Center for Math & Science |
Lance Keating |
Lakeview Centennial High School |
Kelli Harmon |
Lyles Middle School |
Pamela Edwards |
Lyles Middle School |
Gabrielle Craig |
Memorial Pathway Academy |
Diana Montgomery |
Naaman Forest High School |
Tim Parr |
North Garland High School |
Christi Brewer |
North Garland High School |
Pebbles Martin |
Sachse High School |
Kegan Johnson |
Sellers Middle School |
Alfonso Calderon |
Webb Middle School |
Emily Wright |
O'Banion Middle School |
Qiana Elam |
Couch Elementary School |
Shari Halpin |
Hudson Middle School |
Matthew McMahon |
Pearson Elementary School |
Kali Strange |
Classical Center at Brandenburg Middle School |
Tereasa Boren |
Hickman Elementary School |
Rachel Fendly |
Rowlett High School |
Rachel Sawyer |
Schrade Middle School |
Hanna Taylor |
Garland High School |
Craig Klement |
Freeman Elementary School |
Felicia Hillard |
Bussey Middle School |
Liz McDorman |
Rowlett Elementary School |
Kristin Stevens |
Sellers Middle School |
Matthew Love |
Parsons Prekindergarten School |
Tedria Charles |
Schrade Middle School |
Albert Buckles |
Centerville Elementary School |
Pamela Horvath |
Schrade Middle School |
Briana Baker |
Classical Center at Brandenburg Middle School |
Isis Tosado Rodriguez |
Armstrong Elementary School |
Misty Russell |
Austin Academy for Excellence |
Dr. Kimberly Baker |
Beaver Technology Center for Math & Science |
Lindsey Parker |
Davis Elementary School |
Elba Sifonte |
Luna Elementary School |
Rachel Carson |
North Garland High School |
Juan Puente |
Schrade Middle School |
Crystal Bush |
North Garland High School |
Dustin Good |
Rowlett High School |
Eric Davis |
Shugart Elementary School |
Sahur Augsteen |
South Garland High School |
Heather Albuquerque |
South Garland High School |
Rebecca Serrano |
Toler Elementary School |
Meghan McGuinness |
Watson Technology Center for Math & Science |
Mandy Johnson |
Weaver Elementary School |
Roshonda Webb |
Webb Middle School |
Ricardo Sanchez |
Williams Elementary School |
Debra Pike |
Couch Elementary School |
Monica Martinez |
Webb Middle School |
Dr. Carla Leejay |
O'Banion Middle School |
Abiezer Cristales |
Coyle Middle School |
Dr. John Poynter |
Coyle Middle School |
Tiffany Karns |
Houston Middle School |
David Gibbons |
Lyles Middle School |
Jennifer Fowler |
Sachse High School |
Melody Sawaski |
Abbett Elementary School |
Michael Warren |
Ethridge Elementary School |
Fernando Garcia |
Sewell Elementary School |
Tenisha Brown |
Dorsey Elementary School |
Jessica Garza |
Keeley Elementary School |
Katie Barber |
Naaman Forest High School |
Patricia Reyna |
O'Banion Middle School |
Michelle Carson |